Кафедру інженерії програмного забезпечення було створено у 2016 році у результаті реорганізації кафедри інтелектуальних інформаційних систем (історія якої у свою чергу бере початок у 2003 році) шляхом її поділу на дві випускаючі кафедри. Завідувач кафедри канд. техн. наук, доцент Давиденко Євген Олександрович.

Ми у соціальних мережах:

Кафедра інженерії програмного забезпечення здійснює підготовку бакалаврів та магістрів (проходить ліцензування) зі спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення».

Цей напрям підготовки є одним з найбільш актуальних на ринку ІТ-праці, оскільки він готує програмістів! На сьогодні програмісти є найбільш затребуваними спеціалістами, середня зарплата яких складає 1500-2000 доларів США. Фахівці з інженерії програмного
забезпечення – висококласні розробники програмного забезпечення для комп’ютерних систем і телекомунікаційних мереж. Випускники працюють на посадах: технік з системного адміністрування; інженер з комп’ютерних систем; прикладний та системний програміст; аналітик операційного та прикладного ПЗ та інші.

В межах даного напряму вивчаються технології, що розглядають повний життєвий цикл проекту розробки ПЗ, що поєднують в собі науковий підхід, серйозну базу досліджень і мають історію реального використання та адаптацію.